Keresés

Részletes keresés

Endorfin Creative Commons License 1999.04.07 0 0 168
Köszönöm a gratulációt.

Jó bornak is kel a cégér.
Jó bornak nem kell a cégér.

De ezt egy Bennfentes bizonyára nagyon jól tudja...:-)

Egy ilyen nicknévvel-Endorfin- mi mást lehetne csinálni, mint nyomni ??..

De mit csinál itt egy Bennfentes ?....:-)))...

Endorfin

Előzmény: bennfentes (167)
bennfentes Creative Commons License 1999.04.06 0 0 167
Gratula.
Helyes kis önreklám. Már csodálkoztam, miért nyomod annyira ezeket a topicokat:)))
Endorfin Creative Commons License 1999.04.06 0 0 166
Remélem, IGY MOST müködni fog...:-)
Akár Ágyban, akár Asztalon, a siker alapja a kitartó próbálkozás....:-)))


Ha van még erőd..idekattintani.
..http://www.debrecen.com/mindenfele/kamaszutra/kamaszutra.html

Endorfin Creative Commons License 1999.04.06 0 0 165
Kedves Tudásra Vágyó Asztaltársak,

Egy kis módszertani információ-
eredeti, ősi forrásból.
Hogy TE is sokáig bird az ágyban....:-)))

Remélem, IGY MOST müködni fog...:-)

Tao, Tantra, Kámaszútra
Kattints ide !

Endorfin

Endorfin Creative Commons License 1999.04.06 0 0 164
Kedves Vitatkozók,
egy kis módszertani információ-
eredeti, ősi kinai forrásból.
Hogy TE is sokáig bird az ágyban....:-)))


Tao, Tantra, Kámaszútra
Kattints ide !

Endorfin

Cyborgyn Creative Commons License 1999.03.31 0 0 163
Nálam ez a kérdés attól függ, hogy mennyit iszom este. Ha semennyit, akkor akár délután kettôig is, de ha sokat, már hajnali kilenckor ki kell mennem hugyálni... :)
namam Creative Commons License 1999.03.30 0 0 162
Miért pont ágyban?
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.30 0 0 161
pocak, nem vagyunk egyformak.En pont forditva mukodom....
Előzmény: Pocak (160)
Pocak Creative Commons License 1999.03.30 0 0 160
Terinted? ;-))))

Egyebkent no!

zsuzsa Creative Commons License 1999.03.30 0 0 159
Pocak, te nö vagy férfi vagy?
Előzmény: Pocak (158)
Pocak Creative Commons License 1999.03.30 0 0 158
Endorfin,

Most neztem csak ide be, nem gondoltam volna, hogy temat inditasz eros felindulasombol! ;-))))

******
Gizi beirasa nagyon tetszett, szvsz nagyon is igaza van, ha nem hallgatjatok meg, az nem az o baja. Az hogy elvalt, egyaltalan nem teszi hiteltelenne a velemenyet!

*****
Huvelyi orgazmus: szvsz ilyen nincs, persze minden not nem ismerek ;-)) csak sajat magamat.
Hogy miert szinlelhet valaki orgazmust: szeretne egyutt maradni a fiuval, mert amugy nagyon kedves srac, de mar belefaradt a folytonos magyarazkodasba, hogy neki hogy lenne jo (talan, nem tudom).

Szvsz sokkal sikeresebb "strategia" ha a csiklot ingerlitek, es nem a huvelyre koncentraltok. Es a csiklot annyifele testresszel / eszkozzel lehet ingerelni! ;-)))

Ennyi eleg is, mert meg elpirulok.

MuzX Creative Commons License 1999.03.30 0 0 157
Nem jó a megfogalmazás. Az a kérdés, a partner meddig bírja velem? ;-))))))))))))))))
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.30 0 0 156
sokan elválnak, pedig jó az ágyban. Ne bántsuk az elváltakat, van nekik elég bajuk.
Előzmény: Törölt nick (154)
Xenike Creative Commons License 1999.03.30 0 0 155
Tapasztalata azért lehet?
No meg arra is gondoltam, hogy egy dolgot rengeteg oldalról meg lehet közelíteni, s a végállomás ugyan az a dolog. Mégis, ki dönti el, ha el lehet egyáltalán dönteni, mert ez itt az igazi kérdés, hogy melyik út a helyes, és melyik a helytelen?
Előzmény: Törölt nick (154)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.30 0 0 154
Hát ez az! Épp azért nem nyilatkoztatok ki dolgokat, mert tudom, hogy nem biztos, hogy azok úgy helyesek. Ha valamiben nagy tapasztalatom van, és jól is csinálom, akkor mondhatom, hogy ezért és ezért nagy valószínűséggel jót mondok. De ha valamiben úgy van nagy tapasztalatom, hogy tulajdonképp nem volt jó, akkor már kérdőjeles a dolog.
Abban igazad van (hamu a fejre elindult), hogy nem ismerem, ezér tne mondjak véleményt róla. Igazából nem is én tettem meg, ő írta, hogy egyik férjével sem volt jó az esetek 99%-ban, hát akkor tényleg mirefel oktat ki?
Előzmény: Xenike (153)
Xenike Creative Commons License 1999.03.30 0 0 153
Tisztelni kell tudni a másik embert annyira, hogyha ráadásul nem is ismered a körülményeit pontosan, hogy ne negligáld a véleményét!
Mennyivel vagy jobb, több nála?
Nem ismered őt, nem tudsz semmit sem róla, csak amit leírt!
Vigyázz, te is emberből vagy, tehát te is tévedhetsz!
Persze én is!
Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.30 0 0 152
Nézd, azt hiszem, mindenki helyre tehetné már magát. Persze, hogy durva voltam, mert éle kellett hogy legyen a mondandómnak. Ami elromlott házassággal eddig találkoztam, mindegyikben kiderült, hogy vagy mindkét fél hibás volt ebben, vagy pedig ha csak az egyik, akkor azt a másiknak már jóval előtte látni kellett volna.
És akkor kioktat...szóval az durva igazán.
Előzmény: Xenike (151)
Xenike Creative Commons License 1999.03.30 0 0 151
Bocs Bagojj!
De ez egy kicsit tényleg durva volt részedről!
Előzmény: Törölt nick (143)
Bum Baby Creative Commons License 1999.03.30 0 0 150
Töled még nem kérdezte meg valami úriember (pld. Clinton) . Hölgyem tud ön franciául ? - Ok Legyen szives csinálja nekem is.
És utána te nem kérdezted vissza? Ohajt egy kis svédfagylaltot? -OK
Kellemesnek érzed amikor nyalják ?
Hiszen a svédek nyalni szokták a fagylaltot. A finnek máskép fagylaltoznak?
Előzmény: zsuzsa (149)
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.30 0 0 149
ugy ertem, ha mar hetedik oraja szeretkezünk akkor már kezd fájni a....
de nem szeretem én javasolni, hogy hagyjuk abba.
6 év elvált nőként megtanit a dolgok megbecsülésére... no nyafi, no fejfájás, no visszautasitás.Örülni kell neki!
Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.30 0 0 148
Nem akarsz lemaradni a Híradóról? ;)
Előzmény: zsuzsa (147)
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.30 0 0 147
7 óra után kezdek nyafogni.
clearance Creative Commons License 1999.03.30 0 0 146
Termeszetesen a fiuk nezetet osztom, amennyiben ha valaki folyamatosan megjatsza magat, hat elofordulhat, hogy a masik elhiszi, hogy o jol csinalja. Lehet, hogy a lanyokat lelki tenyezok kesztetik a szineszi alakitasra, de ha ez jogos akkor az is elfogadhato, hogy a ferfiuakat szinten lelki okok hajtjak elhinni, hogy ok aztan igazan ott vannak.

Az mindenesetre erdekes, hogy a temat vegig olvasva a terepfelosztas egyertelmu. Mi fiuk altalaban elmondjuk, hogy jok vagyunk a noknek. Igen keves noi hozzaszolas erositette ezt meg. Az is igaz, hogy aktualis baratnoink megerositnek bennunket kivalosagunkrol, de ha korabbi tapasztalataik asztalra kerulnek, valahogy azt latjuk, hogy a tobbi himnemu nem olyan jo mint mi. Nem vagyok valami nagy matematikus, de ugy latom az altalunk rajzolt gorbe, valahol nem stimmel a lanyok altal rajzolteval. Es ha ez igy van, akkor sajna nem vagyunk, olyan fantasztikusak, mint hisszuk. (Persze csak statisztikailag. En pl nagyon jo vagyok. Csak azt tudnam, mit csinal a szomszed minden este otthon, mikor megerkezem...:))

Törölt nick Creative Commons License 1999.03.30 0 0 145
Mi a gond, itala?
Az adjon tanácsokat, aki boldog, harmonikus házasságban él. Vannak ilyenek is. Ja, és tanácsokat adjon, ne kioktasson, mint ahogy ezt gizi tette. Akárhogy nézem, nem tud hiteles lenni.
Előzmény: itala (144)
itala Creative Commons License 1999.03.30 0 0 144
Na de kérem!
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.29 0 0 143
Csak egy apró megjegyzés:
Aki kétszer is férjnél volt (értsd: nem tudott fenntartani egy definitíve szoros kapcsolatot), az talán jobb lenne, ha nem oktatgatna ki senkit. Inkább gondolkodjon el azon, hogy mit és hol szúrt el, ami miatt megbukott mind a két házassága, illetve hogy egyáltalán miért ment hozzájuk.
KillerJack Creative Commons License 1999.03.29 0 0 142
Gizíííííí!
Most mi van? Itt hagytál kétségek között! Akkor most hülyén fogok meghalni? Ne csináld már légyszi!
xc315 Creative Commons License 1999.03.25 0 0 141
Igen, de én még bírom.
rizo Creative Commons License 1999.03.25 0 0 140
Haho!
Van it valaki?
Halászkirály Creative Commons License 1999.03.19 0 0 139

E...e....e...e..e..e.e.e.eeee...eddig...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!